x
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm
Seçilenleri Karşılaştır
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tasarruflu Ampul klasik ampullere göre daha ekonomik ve kullanışlı ampul çeşitlerindendir. Enerji tasarruflu olarak bilinen ampullerin kullanım ömürleri çok uzundur. Spiral diğer adıyla twister ampuller ışık rengi olarak sarı, beyaz ve gün ışığı gibi renkleri mevcuttur.

Tasarruflu Ampul Fiyatları; ürünlerin gücüne, markasına ve duy tipine göre değişmektedir. Philips Tasarruflu ampuller uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. enerji tasarruflu ampul çeşitleri ekonomik çoklu alım seçenekleri sunmaktadır.

Philips 23W Tasarruflu Ampul ile mekanlarınızı kolayca aydınlatabilir ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Philips tasarruflu ampul fiyatları satın alınan ürünün modeline göre değişmektir. En uygun fiyatlı Philips 23W tasarruflu ampuller için web sitemizi inceleyebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.  

Aydınlatmada ekonomik ve çevre dostu çözümler üretmenize olanak sağlayan tasarruflu ampul modelleri için websitemizi inceleyebilir, ihtiyacınız olan güçteki ampul çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Ampuller

Enerji tasarruflu ampuller
, klasik ampullere göre %80'e varan enerji tasarrufları ve yüksek kullanım ömürleri ile ön plana çıkıyor. Oldukça verimli şekilde çalışan enerji tasarruflu ampuller, ev ve iş yeri aydınlatmasında yoğun olarak kullanılıyor. Çeşitli boyutlarda, beyaz ışık ve sarı ışık veren tasarruflu ampul modelleri bulunuyor.

Enerji Tasarruflu Ampul Çeşitleri

Enerji tasarruflu ampuller sarı, beyaz ve gün ışığı gibi çeşitli türlerde aydınlatma özellikleri olan ampullerdir. Tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına ve aydınlatılan ortamın özelliklerine göre sarı, beyaz ya da gün ışığı türündeki ampul tercihi değişebiliyor. Bazı tasarruflu ampuller E14, E27 gibi soket tiplerinde üretilmektedir. Evlerde kullanılan standart duylara uyumlu olan soket tipi E27 olarak geçmektedir. 9, 13, 24, 30, 50 ve 75 Watt (W) gibi çeşitli elektrik güçlerinde üretilen birçok tasarruflu ampul modelinden size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Enerji tasarruflu ampullerin spiral diğer bir adıyla twister olarak geçen modelleri bulunmaktadır. İhtiyaç durumunuza göre tekli ürün şeklinde satılan tasarruflu ampulleri tercih edebileceğiniz gibi ambalaj içerisinde 3, 5 ve 10 gibi değişik adetlerde ampulün yer aldığı çoklu ürün paketlerini de tercih edebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Ampul Fiyatları

Enerji tasarruflu ampul fiyatları ürünün Watt olarak gücüne, soket türüne, dekoratif özelliklerine ve tekli ya da çoklu paket halinde satılması gibi faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor. Uzun ömürlü, enerjiyi oldukça verimli kullanan ve birbirinden dekoratif modelleri bulunan tasarruflu ampullerden bütçenize ve zevklerinize en çok hitap edenleri satın alabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Ampul Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Enerji tasarruflu ampul alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında, ampulün takılacağı duy ya da sokete uyumlu olan modelleri satın almak geliyor. Aydınlatılacak ortamın büyüklüğü arttıkça daha yüksek Watt değerine sahip olan tasarruflu ampulleri tercih etmek önem taşıyor. Sarı ışık, beyaz ışık ve gün ışığı gibi çeşitli ışık türlerinde aydınlatma yetenekleri bulunan tasarruflu ampullerden, göz zevkinize ve aydınlatacağınız ortamın özelliklerine göre en beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

Verified by Visa Rapid SSL Chip & Pin Securecode Axess Maximum Bonus Paraf Visa Troy Card Finans Master SecureCODE Iyzico
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.