x
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm
Seçilenleri Karşılaştır
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.

Led Ampuller

Yeni nesil aydınlatma türü olarak bilinen led ampul çeşitleri ilk olarak tek tip olarak üretilse de zamanla üretim teknolojileri geliştikçe farklı türleri ortaya çıkmıştır. Led Ampullerin en bilinen özellikleri ve tercih sebebi az enerji harcamaları ve enerji tasarruflu ampul olarak bilinmeleridir. Led Ampuller ile birlikte lambaların kendi kendilerine tasarruf yapabilme özelliği geliştirilmiştir. Led Ampullerin Farklı renklerde ve çeşitlerine göre farklı yanma stilleri ile tercih sebebi olmaktadırlar.;
Bu avantajları sayesinde led ampuller tercih sebebi haline gelmiştir.

Led Ampul Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Led Ampul alırken kullanım alanına ve renk sıcaklığına, duy farkına göre bir çok çeşit bulunmaktadır. Oda Aydınatlaması için tercih edilen Led Ampuller Gün Işığı, Beyaz Işık veya Sarı Işık gibi renk seçenekleri mevcuttur. Büyük odalar için ışık şiddeti daha güçlü led ampulleri tercih etmelisiniz. Büyük odalarda küçük watt led ampuller kullanmanız yeterli ışık verimliliği sağlayamamanıza neden olacaktır. Aynı zaman küçük odalarda büyük ışıklar tercih etmenizde çok fazla ışık şiddeti vereceğinden göz yorgunluklarına sebep olmaktadır. Evinizde loş bir ortam sağlamak istediğiniz odalarınıza sarı renk ışıkları tercih edebilirsiniz. Net ve daha göz alıcı bir ışıklandırma içinse beyaz ışık tercihiniz olmalıdır.
Led ışıkların renkleri 4 basamaklı rakamlarla kelvin cinsinden ifade edilmektedir. 2700K Sarı Rengi, 6500K Beyaz ışığı ifade etmektedir.

Led Ampul Duy Çeşitleri

Ev tipi kullanımlar için tercih edilen E27 duy modelleri kullanıcılara ekonomik fiyatlarda sunulur.

Philips LED Ampul Fiyatları

Philips LED ampuller enerji tasarrufu sağlayan, doğala en yakın ışık oluşturan üstün teknolojilerinin yanı sıra, sıradışı tasarımlarıyla da tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Philips'in mum şeklindeki LED ampul modelleri hem yaydığı sarı ışığı hem de tasarımı ile oldukça romantik bir ortam oluşturulmasına katkı sağlıyor. Açık haliyle de kapalı haliyle de oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan mum şeklindeki Philips LED ampul modelleri ile yaşam alanlarınıza keyifli dokunuşlar yapabilirsiniz. Tasarımsal ayrıntıların yanında teknik ayrıntılar bakımından da oldukça dikkat çekici olan Philips LED ampul çeşitleri dayanıklı olmalarıyla da tüketicilerden tam not almayı başarıyor. Ortalama 15.000 saat kullanım ömrü olan LED ampulleri ile Philips bu konuda da tüketicilere önemli bir avantaj kazandırıyor. Philips'in LED ampul çeşitleri anahtarlama sayısı yani açma kapama sayısı bakımından da 50.000 gibi oldukça yüksek bir sayıya ulaşabiliyor. Philips LED ampullerin oldukça uygun fiyatlarla tüketicilerin kullanımına sunulması en dikkat çekici özelliklerinden birisi oluyor. Doğal ışığı, yüksek renk görüntüleme indeksi, uzun kullanım ömrü ve yüksek enerji tasarrufu kadar Philips LED ampul fiyatları da tüketicilerin takdirini kazanıyor. 

 Devamını Gizle

Verified by Visa Rapid SSL Chip & Pin Securecode Axess Maximum Bonus Paraf Visa Troy Card Finans Master SecureCODE Iyzico
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.