Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm
Seçilenleri Karşılaştır
Toplam 321 ürün görüntüleniyor.

Lineer aydınlatma armatürleri, iç mekan lineer aydınlatma, dış mekan lineer aydınlatma, sıva üstü lineer aydınlatma, projektör lineer aydınlatma çeşitleri uygun fiyatlara sipariş verebilirsinizİç mekanlarda downlight ve spot şeklinde kullanılan led aydınlatma downlight armatürleri çeşitlerine sitemizden ulaşabilir ver sipariş verebilirsiniz.

Ray Spot Modelleri

Dekor ışıklandırma sistemleri içerisinde çok yönlü kullanım imkânıyla ray spotlar önemli bir yer edinir. Ev, ofis, iş yerleri ve vitrin ürünlerinin ışıklandırmasında kullanılabilecek ray spotlar hareketli bir yapıyı içerisinde barındırır. Bir ray sistemi üzerine montelenen spot ışığı, ray üzerinde dilediğiniz gibi hareket ettirebilir ve ışıklandırmasını istediğiniz alana doğru yöneltebilirsiniz. Bu sayede öne çıkarmak istediğiniz alan veya nesneler üzerinde spot ışıkları pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. İçerisindeki ışık sistemleri yönünden de farklılıklar gösteren ray spot ürünlerinde farklı güçlere sahip ampuller bulunur. Yaratmak istediğiniz atmosfere uygun ışık yoğunluğunu bu sayede belirleyebilirsiniz.

Aplik Modelleri

Birbirinden farklı tasarımları ile bölgesel ışık ihtiyacınızı karşılamak için üretilen aplikler hem işlevsel hem de dekoratif olarak kullanılan aydınlatma ürünleridir. İç ve dış mekânlarda dekoratif olarak estetik ve işlevsel bir çözüm sunan aplik modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Duvar ve resim tablosu, biblo gibi dekoratif ürünlerin bulunduğu bölgelerde kullanılarak ürünlerin ön plana çıkmasına yardımcı olur. Aplik Çeşitleri, dekorasyonda küçük dokunuşlarla büyük fark yaratmanızı sağlar. Fonksiyonel ve dekoratif olarak pek çok alanda kullanılabilen Aplik Modelleri, istediğiniz bölgeyi ve alanı ışık yoğunluğu ve açısıyla aydınlatmanıza olanak sağlar. Klasik, sade ve modern tarzda üretilen aplik modelleri, özellikle ev, ofis ve otel dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Uygun Fiyatlı Aplikler yaşam alanlarınızı daha dekoratif bir hale getirirken kendi tarzınızı yaratmanıza olanak sağlar.

Sarkıt Avize Modelleri

Sarkıt modelleri arasında en popüler olan sarkıt avize modelleri, avizelere göre daha küçük ebatlarda olduğu için aydınlattığı alan da boyutlarıyla doğru orantılı olarak küçük olmaktadır.

Sarkıt aydınlatma armatürleri bulunduğu ortamın havasını ve dekorunu etkileyebilecek seçenekler arasındadır ve çok tercih edilmektedir. Sarkıtların restoran, kafe gibi mekanlarda yine masaların üstünde kullanıldığı da görülmektedir. Geniş alanlar ve yüksek tavanlar için ise daha fazla aydınlatma gerekebileceği için üçlü sarkıtlar uygun olacaktır.

Online satış sarkıt modellerine web sitemizden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 
Led Panel Aydınlatma fiyatları, led panel aydınlatma modelleri ve led panel aydınlatma çeşitleri uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Lineer aydınlatma armatürleri, iç mekan lineer aydınlatma, dış mekan lineer aydınlatma, sıva üstü lineer aydınlatma, projektör lineer aydınlatma çeşitleri uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

İç mekanlarda downlight ve spot şeklinde kullanılan led aydınlatma armatürleri çeşitlerine sitemizden ulaşabilir ver sipariş verebilirsiniz.

Verified by Visa Rapid SSL Chip & Pin Securecode Axess Maximum Bonus Paraf Visa Troy Card Finans Master SecureCODE Iyzico
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.