x
Hakkımızda
Erel Concept Hakkında

1996 yılında Ankara’da ER-EL ELEKTRİK LTD. ŞTİ. unvanı ile kurulan şirketimiz 2007 yılından itibaren EREL CONCEPT A.Ş. olarak öncü hizmetlerine devam etmektedir.

Ticari kariyerine elektrik malzemeleri alım satımı ile başlamış olan EREL CONCEPT; sürekli çeşitlenen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmiş, kurulduğu günden bugüne hızla büyüyerek vizyonunu genişletmiştir. Aydınlatma alanında hemen her ihtiyaca çözüm üreten EREL CONCEPT; özellikle özgün aydınlatma tasarımları, bina içi ve dış aydınlatma, elektrik alt ve üst yapı, şehir ve park aydınlatmalarında kaliteli hizmet verebilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

  • 2000 m2’lik kapalı alanındaki showroom’u ile,
  • 30 kişiden oluşan profesyonel ekibi ve teknik donanımları ile,
  • kaliteli hizmet anlayışındaki ısrarı ile,

her daim müşteri odaklı yaklaşımı ile tüm aydınlatma ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip EREL CONCEPT, elektrik ve aydınlatma çözümleri konusunda dünya liderleri arasında bulunan firmalarla çalışmaktadır.

EREL CONCEPT, yılların getirdiği tecrübe ve bilgiyi, kalite ve estetiğe dönüştüren eğitimli personeli ile siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.


IMG_7835.JPG (230 KB)


Aydınlatma Concept 
Hakkında
Aydınlatma Concept, 2020 yılında Erel Concept güvencesi ile Türkiye’nin her yerine eşsiz hizmet kalitemizi taşıyabilmek amacı ile kurulmuş bir E-ticaret platformudur. 
 
Biz her bir müşterimize kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleri, profesyonel hizmet kalitemiz ile katma değer üretip ulaştırmayı hedefliyoruz. 
 
  • 10.000’den fazla ürün çeşitliliğimiz ile, 
  • Philips, Panasonic, Osram, ve Legrand olmak üzere 30’dan fazla marka iş ortaklığı ile,
  • 25 yıllık ana firmamızın tecrübesi ve güvencesi ile,
Sizin için en uygun Aydınlatma ve Elektrik ürünlerini, sizlere en kısa zamanda ve güven ile ulaştırabilmek icin çalışıyoruz. 

5555.png (760 KB) 
 
           
İletişim
 
 
Destek: destek@aydinlatmaconcept.com
 
Müşteri Hizmetleri: 0312 312 21 41
 
Adres: Rüzgarlı, Ağah Efendi Cad. No:10 Altındağ / Ankara - TÜRKİYE
 
Whatsapp: 0312 312 21 41
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.