x
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm
Seçilenleri Karşılaştır
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

Viko Priz Modelleri 

Hayatınızı kolaylaştıran Viko priz modelleri ile refah seviyeniz yükselir. Kalite ve fonksiyoneli bir arada bulmak isteyenlerdenseniz Viko karre priz, Viko 3 lü priz, Viko topraklı priz, Viko ikili priz veya Viko grup priz gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. 

Viko Akım Korumalı Priz Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Viko akım korumalı priz elektrikle çalışan aygıtların can simidi sayılabilecek nitelikte bir üründür. Televizyon, bilgisayar, buzdolabı gibi cihazlarınızı yüksek akım riskine karşı korur ve onların uzun ömürlü olmalarını sağlar. İçerisinde bulunan ilave devreler sayesinde yüksek voltajlı akım geldiğinde iletimi keserek bağlı olan cihazların hasar görmesini önler. Kendisine ödenen tutarın kat be kat fazlasını savunduğu cihazlara sağladığı uzun ömür ile karşılayan bu prizleri elektrik ile çalışan tüm cihazları bağlamakta kullanabilirsiniz.

Viko Anahtar Priz Modelleri ve Fiyatları

Viko anahtar priz modelleri geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekicidir. Viko priz çeşitleri için Viko anahtar priz katalog dosyasını inceleyebilir, komütatör, veavien, kapı otomatiği, zil anahtarı veya talep duyduğunuz tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Viko priz renkleri, doğal olduğu kadar görsel bakımdan en uyumlu ve beğenilen tonlarda üretilir. Viko priz fiyatları ile ilgili söylenebilecek en doğru söz en üst kalitenin en uygun fiyatla sunulduğudur. Viko usb priz, Viko üçlü priz, Viko sıva üstü priz, Viko siyah priz, Viko Karre topraklı priz, Viko 3’lü priz, usb priz Viko gibi farklı ürün çeşitleri üretiminde kullanılan malzemelerin sağlamlığı sayesinde uzun süre dayanıklılığını korur. Viko çoklu priz, Viko 3’lü priz kablosuz, Viko 6’lı anahtarlı priz, Viko masa üstü priz, Viko 2’li priz, Viko 5’li priz, Viko 6’lı priz, Viko sıva altı priz ve telefon kablosu gibi ürün çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz bağlantıları güvenle yapmanızı sağlar. Viko elektrik priz fiyatları kullanılan ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir.

Viko Priz Nasıl Takılır?

Viko priz montajı oldukça kolaydır. Peki, Viko priz nasıl takılır? Viko priz bağlantısı usulüne uygun olarak yapıldığında hem daha güvenli hem de daha verimli bir şekilde kullanılabilir. Viko Karre ikili topraklı priz, Viko priz anahtar, Viko 3lü priz ya da tüm Viko anahtar priz serileri için işinin ehli Viko priz montaj ustalarından yardım almak en doğrusudur. Viko anahtar priz fiyatları kalitesine paralel fiyat aralıklarında seyreder. Viko anahtar priz modelleri kaliteli dokusu ve uygun fiyatlarıyla kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Viko priz modelleri ve fiyatları ürünün kalitesine, cinsine ve kullanılan cihazın özelliklerine göre farklılaşır. Viko priz fiyat araştırması yaparken kullanacağınız alanı ve bağlantı yapacağınız cihazları göz önünde bulundurmalısınız. Usb li priz Viko, Viko priz montajı, Viko ikili priz montajı, Viko priz takma işleminin konusunda uzman kişiler tarafından yapılması hem sizin hem de cihazlarınızın güvenliğinin korunmasında önemli rol oynar.

 

Anahtar ve Priz çeşitleri iç tesisatın hemen her alanında kullanılmaktadır. TV sistemleri, bilgi teknolojileri, telefon sistemleri ve görüntü aktarımlarına kadar çok sayıda Anahtar ve Priz modelleri bulunur. Anahtar ve Priz çeşitleri montaj tipine ve koruma özelliklerine göre çeşitlenmektedir.  Renk ve tasarım açısından da farklı modelleri bulunmaktadır. Elektrik enerjisinin açılıp kapanmasını sağlayan Anahtar türleri ise piyasa genelinde Veavien ve Komütatör olarak bilinmektedir. Anahtar ve Priz çeşit ve modellerini bu kategorimiz altında bulabilirsiniz.

Topraklı prizler faz iletkeni ve nötr iletkeni dışında toprak iletkeni bulundurmaktadır. Elektrik kaçaklarını önleyebilen topraklı prizler güvenli ve kullanışlıdır. Kullanılan cihazların prize temas eden metal malzemeli kısımları elektrik kaçağına sebep olabilmektedir. Topraklı prizler kaçağın önlenmesini sağlamaktadır.

Topraksız Priz Çeşitleri topraklama için ayrı bir kısmı bulunmayan priz modelleridir. Elektrik kaçaklarını önleyemez ve ciddi tehlike riski barındırmaktadır. Topraklı Priz Çeşitlerine göre az tercih edilmektedir. Topraksız Prizler pek çok soruna yol açabilmektedir.

UPS prizler elektrik kesintisi meydana geldiği zaman enerji aktarımına devam edebilen priz çeşitleridir. UPS priz çeşitlerinin özelliği içerisinde batarya taşıması ve bu sayede sabit bir akım vererek cihazı korumasıdır. UPS priz kullanılan cihazların düşük ya da yüksek voltajdan korunmasını sağlayan Priz Modelleridir.

Sıva altı priz çeşitleri, sıva altına montajlanan ve topraksız, topraklı ya da UPS priz modellerinde üretilebilen priz modelleridir. Sıva üstü priz çeşitleri sıva üstüne montajlanan ve tesisat kısımları sıva altında bir buat kasasında olmayan priz modelleridir.

Çocuk korumalı Priz çeşitlerinde delikler ancak fişin iki iletkeni aynı anda takılmaya çalışıldığında açılır. Bu şekilde priz deliğine tek bir iletken sokulamaz. Bazı elektrik prizlerinde de açma kapama butonu bulunabilir.  Banyo ve tuvaletler için ise kapaklı prizler kullanılabilir.

Elektrik Anahtarları devreyi açıp kapamaya sağlamaktadır. Ortamlarımızı Işıklandırmanızı sağlayan elektrikli anahtarlar farklı model ve renk seçenekleri sunmaktadır.  

Veavien Anahtar Çeşitleri, elektrik enerjisinin aynı anda farklı yerlerden kontrolü için geliştirilmişlerdir.

Komütatör anahtar Çeşitleri üzerinde birden fazla buton bulunan anahtar türüdür. Komütatör anahtar ile iki farklı lamba ya da lamba grubu tek bir yerden kontrol edilebilir. Komütatör çeşitleri Avizelerde veya birden fazla aydınlatma armatürü barındıran geniş odalarda sıklıkla tercih edilir.

Uydu Priz Çeşitleri Televizyon sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Koaksiyel kablo ile gelen TV verilerinin sonlandığı yerdir. Uydu prizleri sayesinde bir kablo yardımıyla televizyonlara bağlantı yapılabilir.

Anten Priz Çeşitleri ev ve iş yerlerinde TV dağıtımı için kullanılan ürünlerdir.

Telefon Priz Çeşitleri analog telefon sistemlerinde kullanılan prizlerdir. Telefon Prizlerinde RJ11 konektörlü kablolarla analog telefonlara bağlantı sağlanmaktadır.

Data Priz Çeşitleri Bilgi teknolojileri sektörü için kullanılan prizlerdir. İnternet veya kapalı ağ verilerinin taşınmasında kullanılmaktadır. Ağ verileri iki ucu RJ45 konektör olan ağ kablosu aracılığıyla bilgisayar, sunucu, kiosk ya da IP telefon gibi ağ cihazlarına aktarılır.

Verified by Visa Rapid SSL Chip & Pin Securecode Axess Maximum Bonus Paraf Visa Troy Card Finans Master SecureCODE Iyzico
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.